خرید مطمئن

 

یکی از اهداف ما در خانواده ایران آبیاری ایجاد شرایطی به منظور اطمینان از خرید میباشد بنابراین مجموعه ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی و تولید ملی انتخاب و گردآوری شده است تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی بهترین و تخصصی ترین اطلاعات مرتبط با محصولات مورد نظرتان و تخصصی ترین اخبار مرتبط در زمینه آبیاری را مشاهده ، مقایسه و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها و محصولات وارداتی و تولید ملی بهترین و متفاوت ترین خرید خود را داشته باشید . ایران آبیاری تنها با شرکت های تولید کننده معتبر داخلی و یا شرکت های وارد کننده محصولات معتبر خارجی همکاری می کند و در مورد اصالت کالاهای موجود در وب سایت خود این اطمینان را میدهد که این کالاها با دقت بررسی شده و تأمین کنندگان کالاها از معتبرترین برندهای داخلی و بین المللی می باشند.

 

در ایران آبیاری بیشترین تنوع محصولات حوزه آبیاری کشاورزی وجود دارد ، بنابراین میتوانید محصول مورد نظر خود را از میان معتبرترین تولیدکنندگان و وارد کنندگان این حوزه انتخاب و بررسی کنید . ما در ایران آبیاری تلاش کرده ایم بیشترین اطلاعات فنی و علمی مرتبط با محصولات حوزه آبیاری کشاورزی را گردآوری کنیم تا شما بتوانید در تمامی ابعاد محصول مورد نظر خود را بررسی و مقایسه کنید ، همچنین میتوانید برای محصولات مورد نظر خود تولیدکنندگان و واردکنندگان آن محصول را نیز بررسی و مقایسه نمایید و سپس با توجه به نتیجه مقایسه خود محصول مورد نظرتان را با اطمینان خرید نمایید .

 

پس از بررسی و مقایسه در صورتی که موفق به انتخاب محصول مورد نظرتان نشدید ، میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد امور مشتریان خانواده ایران آبیاری تماس حاصل فرمایید تا ما بتوانیم در انتخاب محصول شما را همراهی کنیم .

 

در ایران آبیاری کشاورزان تمام محصولات را از تولیدکننده و واردکننده به صورت مستقیم خریداری می کنند و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد در نتیجه این امر باعث میشود که محصولات با ارزانترین قیمت به دست کشاورزان برسد.

 

به منظور رعایت حقوق خریداران در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی میتوانید با ایران آبیاری در ارتباط باشید .

شما میتوانید از طریق شماره 02334200632 با کارشناسان ایران آبیاری تماس حاصل فرمایید .

همچنین از طریق شماره 09371125889 میتوانید موضوعات مدنظرتان را در واتساپ برای ما ارسال فرمایید .

 

همچنین از طریق شبکه های نیز میتوانید نظرات و سوالات خود را با در میان بگذارید .

 

 

 

 

صفحات اجتماعی

اینستاگرام

instagram.com/iranabyari

تلگرام

t.me/iranabyari

گروه واتساپ

https://chat.whatsapp.com/HAr4rMcaLGU3JeRQOHaWac

 

 

ما اینجا هستیم تا از شما پشتیبانی کنیم

منتظر گفتگو با شما هستیم

 

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.